Sürat Kargo’dan meşhur Simav kestanesine indirim desteği

Sürat Kargo, Türkiye genelinde il ve ilçe merkezlerinin meşhur ve önemli ürünlerine dönük indirim kampanyası başlattı.

Sürat Kargo, Türkiye genelinde il ve ilçe merkezlerinin meşhur ve önemli ürünlerine dönük indirim kampanyası başlattı. Kütahya’nın Simav ilçesinin meşhur ürünlerinden kestaneyi de eşine dostuna, gurbetteki akrabalarına göndermek isteyen müşterilerine yüzde 30 indirim uyguluyor.

Sürat Kargo Simav Şube Müdürü İsmail Erkul, memleketinden uzakta olan ya da kaliteli ürün yemek isteyenlerin yerel ürünlere kolayca ulaşabilmesi amacıyla bu kampanyayı düzenlediklerini ifade etti. Erkul, “Kargo taşımacılığına uyan Simav ilçemizin meşhur meyvelerini, Türkiye’nin her yanına taşıyoruz. Bu şekilde hemşehrilerimizi, memleketimizin enfes lezzetlerinden mahrum bırakmamış oluyoruz. Meyvelerini göndermek isteyen halkımızı şubemize bekliyoruz.” dedi.

Kayserili tüccar İlhan Ercan Bescelli ise, “Simav kestanesi, Türkiye’nin en meşhur kestanesidir. Biz her yıl buralara gelip üreticilerden kestane alırız. Her sene Sürat Kargo ile çok güvenli çalışırız ve üreticilerden aldığımız kestaneleri, Sürat Kargo’nun uygun fiyatları ile taşırız.” dedi. CİHAN