Survivor’da elenen isim belli oldu

Sevilen yarışma Survivor'da ilk elenen isim Gizem Kerimoğlu oldu.

Acun Ilıcalı’nın sunduğu ve reyting rekorları kıran yarışma Survivor’da ilk elenen isim Gizem Kerimoğlu oldu.

2022 sezonuna heyecanlı bir giriş yapan Survivor All Star’da dün akşam ilk eleme gecesi gerçekleşti. Birsen, Sercan, Gizem ve Hikmet’in eleme potasında olduğu gecede adaya veda eden isim bölüm sonunda netlik kazandı.

Survivor All Star heyecanı kısa bir süre önce başlamıştı. Çekimleri Dominik’te yapılan yarışmanın 19 Ocak’ta ekranlara gelen 5. bölümünde ilk eleme gerçekleşti. İlgiyle izlenen yarışmada bir yarışmacı 2022’nin Survivor’ı olma hayaline veda etti ve “Survivor’da kim elendi?” sorusu akşam saatlerinde cevap buldu.

Takım arkadaşlarının oylamaları ile bu hafta eleme adayı olarak sürgün adasına giden yarışmacılar Birsen, Sercan, Gizem ve Hikmet olmuştu. Heyecan dolu yarışmada sürgün kampına giden ilk isim ünlüler takımından Birsen olarak seçilmişti. Birsen’in yanına daha sonra ise Sercan gelmişti. Survivor’da Hikmet Tuğsuz ve Gizem Kerimoğlu da sürgün kampına giden ve elemeye kalan diğer isimler olmuştu. Salı ve çarşamba günü yapılan SMS oylamasına göre ise bu isimler arasından Survivor’a veda eden kişi belli oldu.