Tanıtım ve bilgilendirme afişleri dikkat çekti

Tekirdağ Belediyesi tarafından yaptırılan afişlerle yapılan icraatlar ve gelecekteki planlar anlatılıyor.

Tekirdağ Belediyesi tarafından yaptırılan afişlerde “Söz Verdiğimiz Gibi” ibaresinin altına sıralanan fotoğraflarla yapılan yenilikler ve hizmetler anlatılıyor. “İnanıyoruz, Çalışıyoruz, Başarıyoruz” ve “Tekirdağ’da Yerel Kalkınmayı Başlattık” sloganlarının da yer aldığı afişte Başkan Ahmet Aygün’ün resimleri, yeni itfaiye binası inşaatı, yeni otogar, parakende hali, engelliler parkı, altınova parkı, açık hava spor alanı, asfalt çalışmaları, çevre düzenlemeleri, kilit taş çalışmaları ve yeni alınan iş makinalarının fotoğraflı bilgilerine yer veriliyor.

Öte yandan Belediye Kültür Merkezi, Kiraz Festivali, iftar çadırı, Sünnet şöleni, yaz konserleri, erzak dağıtımı, engelli olimpiyatları ve özürlü aracı fotoğraflarının da yer aldığı afişler, Belediye otobüs duraklarına asıldı.

Durakların ön ve arka kısımlarına asılan afişlerin diğerlerinde ise “Hayallerimiz gerçek oluyor” başlığı altında; Üniversite, Doğalgaz, Toplu konut, Şehir içi bölünmüş yol, Çevre yolu, Muratlı – Tekirdağ demiryolu, biyolojik arıtma ve düzenli çöp depolama konu başlıkları yer alıyor.

Tekirdağ Belediyesi tarafından tanıtım ve bilgilendirme amacıyla yaptırılan afişler şehrin geneline ve otobüs duraklarının tümüne asıldı. Vatandaşların ilgisini çeken afişler bazı çevrelerin tepkisini topluyor. 2006 yılı başında Belediye Başkanlığı tarafından yaptırılan yeni yıl takvimlerinin üzerinde de aynı bilgi ve fotoğraflar yer almıştı.