Taraftar Okan’ı bağrına bastı

Galatasaray taraftarı Okan Buruk ile barıştı.

Galatasaray taraftarları, Okan Buruk’u affetti. Geçtiğimiz günlerde Sarı – kırmızılı kulübe transferi gündeme geldiği zaman bazı taraftar grupları tarafından istenmeyen yıldız futbolcu, İkinci Başkan Adnan Polat’ın bastırması ile tekrar Galatasaray formasını giydi.
Hollanda kampına katılan yıldız futbolcu, bugün öğleden sonra gerçekleştirilen antrenmanın bitiminde tribünden çalışmayı izleyen taraftarların çağrısına uyarak onların yanına gitti. Okan, taraftarlarla el sıkışıp fotoğraf çektirdi.

Sarı – kırmızılı kulübün eski başkanlarından Faruk Süren’in sert açıklamalarına, Okan’ı suçlamasına ve yönetimi eleştirmesine rağmen taraftarların Okan Buruk’a sahip çıkması ilginç bulundu.

ERKEN ÇALIŞIP DÜĞÜNE GİTTİLER

Öte yandan Galatasaray’da yeni sezon hazırlıkları öğle saatlerinde yapılan günün ikinci çalışmasıyla devam etti. Teknik Direktör Eric Gerets yönetiminde gerçekleştirilen çalışmaya sakatlığı devam eden Orhan Ak ile evleneceği için izinli olan Hasan Kabze katılmadı. Sakatlıkları devam eden Song, Ümit Karan, Yalçın ve Aykut takımdan ayrı düz koşu yaptı.

Sarı – kırmızılı futbolculardan bazıları, yapılan çalışmanın ardından akşam İzmir’de evlenecek Hasan Kabze’nin düğününe katılmak üzere bu kentte gidecek.

Galatasaraylı futbolcular, yarın yapacağı çift antrenmanla yeni sezon hazırlıklarına sürdürecek.