Tarkan Harbiye konserlerinin ilkinde sahnede

Tarkan, yeni albümü "10"un ardından Harbiye Açık Hava Konserleri'ne başladı.

Türk pop müziğinin kuşkusuz en bilindik ismi olan Tarkan, her sene çıktığı Harbiye Sahnesi'ni bu sene bir kez daha salladı.

Tarkan'ı izlemeye binlerce hayranı geldi. Tarkan, konsere yerin altından çıktı. Ünlü hayranları da Tarkan'ın bu gecede yalnız bırakmadı.

Yeni albümden ‘Yolla’ şarkısıyla konsere başlayan Tarkan, birbirinden güzel dans şovlarıyla da hayranlarını kendinden geçirdi.

Konserler devam edecek

Tarkan şarkılarını seslendirdiği esnada hayranları da o anları cep telefonlarına kaydetti. Megastar Tarkan, Harbiye Cemil Topuzlu Açıkhava Konserleri’nde 1-2-4-5-8-9-10 Temmuz tarihlerinde hayranlarıyla buluşacak. Megastar, fizy işbirliğinde, Atlantis Yapım – Project Medya organizasyonuyla gerçekleşecek olan Tarkan Fizy Konserleri serisinde, merakla beklenen yeni albümünde yer alan şarkıların yanı sıra yıllardır dillerden düşmeyen şarkılarını da seslendirecek.

Sahneye yerin altından çıktı

Sahne performansı ile göz dolduran Tarkan, sahnede ilk olarak ’Yolla’ isimli şarkısını seslendirdi. Şarkının çalınmaya başlaması üzerine hayranları meraklı gözlerle mega starı aradı. Sahneye bir anda kurulan platforma ile yerin altından çıkan Tarkan, büyük bir heyecan yarattı.