Tarsus İdmanyurdu Nazilli deplasmanına moralsiz gidiyor

Spor Toto 2. Lig Kırmızı Grup ekiplerinden Tarsus İdmanyurdu'nda moraller oldukça bozuk.

Spor Toto 2. Lig Kırmızı Grup ekiplerinden Tarsus İdmanyurdu’nda moraller oldukça bozuk. Kulüp Başkanı İsmail Akdağcık, takım olarak çok moralsiz ve üzgün olduklarını söyledi.

Başkan Akdağcık, Tarsus İdmanyurdu olarak, Hatayspor karşısında iyi oynayan, gol pozisyonlarına giren tarafın kendileri olmalarına rağmen, basit bir gol ile sahadan hak etmedikleri bir sonuçla ayrılmak zorunda kaldıklarını belirterek, “Takım olarak gol yollarındaki sıkıntımızı çözebilsek, grupta yenemeyeceğimiz takım yok. Son vuruşlarda becerikli olabilseydik şuan Tarsus İdmanyurdu daha farklı bir konumda olabilirdi.” dedi.

Hatayspor’un beraberliğe geldiği ve razı olduğu maçı kaybettikleri için çok üzgün olduklarını dile getiren Başkan Akdağcık, önümüzdeki cumartesi günü oynayacakları Nazilli Belediyespor maçında iyi sonuç almak için mücadele vereceklerini kaydetti.

Takımda ameliyat olan Harun’un çalışmalara başladığını, Ergun’un ameliyat olduğunu ve tedavisinin devam ettiğini, Hatayspor maçında iğne ile oynayan Cihan’ın ise Ankara’da tedavisinin sürdüğünü vurgulayan Başkan Akdağcık, Nazilli Belediyespor maçının son çalışmasını bugün yapacaklarını ve yarın sabah havayoluyla İzmir’e buradan karayoluyla Nazilli’ye geçeceklerini sözlerine ekledi.