Taşlanan Fenerbahçe otobüsünün içinde oyuncular hatıra resim çektirdi

Spor Toto Süper Lig'de Galatasaray ile Fenerbahçe arasında oynanacak derbi maçı öncesinde sarı-lacivertli kafileyi taşıyan otobüs taşlandı.

Spor Toto Süper Lig’de Galatasaray ile Fenerbahçe arasında oynanacak derbi maçı öncesinde sarı-lacivertli kafileyi taşıyan otobüs taşlandı.

Fenerbahçe Kafilesi’ni taşıyan otobüs, Türk Telekom Arena’ya yaklaştığı sırada yol kenarında bulunan bazı taraftarların taşlı saldırısına uğradı. Otobüsün, camlarında ise kırık oluştu. Taşlama anında otobüsün içinde bulunan oyuncuların bazıları tedirginlik yaşarken, Raul Meireles ile Mehmet Topuz ise kırık camla hatıra resim çektirdiler.

Sarı lacivertli kulüp otobüsün taşlanmasını, “Fenerbahçe’mizin Galatasaray ile oynayacağı Spor Toto Süper Lig mücadelesi için Türk Telekom Arena’ya doğru giden Takım otobümüz, taşlı saldırıya uğradı. Otobüsün camları kırıldı.” ifadeleriyle duyurdu.

Kafile stada geldikten sonra olay yeri inceleme ekipleri ve TFF’den bazı yetkililer, olay hakkında otobüsün şöföründen bilgi aldıkları görüldü.