Tek çekimde 70 bin YTL

Her yaptığı olay olan Cem Yılmaz, koleksiyonuna dahil etmek istediği 70 bin YTL'lik Mini Cooper'ı kredi kartıyla satın aldı.

Cem Yılmaz ne yapsa, ne söylese olay oluyor. Bir süredir sesi soluğu çıkmayan ve son olarak ‘Hokkabaz’ filmindeki ‘si- hirbaz’ rolüyle dikkat çeken ünlü sanatçı, yine adından söz ettirecek. Ancak, Yılmaz bu kez oyunculuğuyla, şovuyla ya da söy- lediği bir sözle de- ğil, yaptığı entere- san alışveriş ile ko- nuşulacak. Cem Yılmaz’ın araba tutkusu ar- tık herkes tarafından bilinir hale geldi.

FİLM ÖYKÜSÜ GİBİ

Son model ve klasik ara- baların koleksiyonunu yapan sanatçının bu anlamda hatırı sayılır bir serveti var. Arabaları arasında bir adet Mini Cooper olmasına rağmen, sanatçı şimdi de bu modelin ikincisini satın aldı. Ancak sanatçının kendine ikinci bir Mini Cooper alma- sından çok, yaptığı ödeme şekli biraz garip ve enterasan… Çünkü Cem Yıl- maz’ın bu alışverişi tam filmlere konu olacak tür- den. Espirili kişiliği ile tanınan ve Opet reklamla- rında Murat 124’den “GİT”i oluşturan ‘Hokka- baz’da ise sihirbaz rolüyle mucizeler yaratan Yıl- maz, kendine kredi kartıyla otomobil aldı.

LİMİTİ MERAK KONUSU

İstinye Borusan Oto’dan yaklaşık 10 gün ön- ce son model bir Mini Cooper alan sanatçının, bu arabaya kredi kartıyla sahip olması duyanla- rı epey şaşırtacak. Kredi kartından tek çekimle 70 bin YTL’lik ödemeyi yapan ve Mini Cooper’ı kapan Cem Yılmaz’ın kart limitinin ise ne kadar olduğu merak konusu. Yılmaz’ın bu garip ama gerçek alışverişi başka şovmenlere de malzeme olacak gibi.