Tekirdağ’ın gayrimenkulleri internet müşteri arıyor

Tekirdağ'ın gayrimenkulleri internet sayesinde dünya pazarına açıldı. Dünyanın ünlü gayrimenkul şirketi REMAX'ın Tekirdağ'a açılan Gayrimenkul Danışmanlık Hizmetleri bürosu sayesinde tanıtılan gayrimenkuller, yatırımcıların yüzünü güldürdü.

REMAX Doğa Danışmanlık ve Gayrimenkul Hizmetleri’nin Tekirdağ’a büyük yatırımcıların gelmesi açısından önem arz ettiğini belirten Kaftancıoğlu, çalışmalar ve projeler hakkında bilgi verdi.

Dünyada 5 bin 882 ofis ve 113 bin 600 gayrimenkul ile hizmet veren REMAX firmasının 62 ülke ile birlikte çalıştığını hatırlatan Broker Burak Kaftancıoğlu; “Hizmetlerimiz Tekirdağ’da henüz tam anlamıyla bilinmiyor. Bizim hizmet sistemimiz ‘paylaşım’ üzerine kurulu. Müşterilerimiz 62 ülkeden gayrimenkul alıp kiralayabilir, bundan böyle Tekirdağ’ın gayremenkulleri de bu sistem içinde yer alacak. Böylelikle tüm dünyaya tanıtılan gayrimenkuller iş adamları ve büyük yatırımcıların önemli ölçüde dikkatini çekecek” dedi.

Tekirdağ’da 1 ay evvel açılan Remax Doğa Gayrimenkul Danışmanlık Hizmetleri bürosunun 3 gün önce sisteme girdiğini belirten Kaftancıoğlu, il genelinde yapacakları çalışmanın zaman içinde ilçelerde de faaliyet göstereceğini belirtti. İstanbul ve büyük kentlerde çalışma sistemi ve başarıları anlatan Kaftancıoğlu; “Gayrimenkul uzmanları kendi branşlarında çalışarak kontrollerini yapıyorlar. Bizler teknolojiyi kullanarak dünya pazarında gayremenkullere müşteri ve yatırımcı arıyoruz” dedi.

REMAX Doğa Danışmanlık ve Gayrimenkul Hizmetleri Yöneticisi Burak Kaftancıoğlu, danışmanlık hizmetinin yanısıra ekspertiz hizmetlerinde de başarılı olacaklarına inandıklarını belirterek, yapacakları çalışmalarla Tekirdağ ekonomisine katkıda bulunacaklarını ifade etti.