Tekstilcilerden Cihan Haber Ajansı’na teşekkür belgesi

Bursa Uludağ Tekstil İhracatçıları Birliği (UTİB) tarafından düzenlenen 'UTİB Türkiye Tekstil ve Konfeksiyon Sektöründe Uluslararası AR-GE Proje Pazarı Zirvesi'ne katkılarından dolayı Cihan Haber Ajansı'na teşekkür belgesi verildi.

Bursa Uludağ Tekstil İhracatçıları Birliği (UTİB) tarafından düzenlenen ‘UTİB Türkiye Tekstil ve Konfeksiyon Sektöründe Uluslararası AR-GE Proje Pazarı Zirvesi’ne katkılarından dolayı Cihan Haber Ajansı’na teşekkür belgesi verildi.

Uludağ Tekstil İhracatçıları Birliği (UTİB) tarafından bu yıl 6’ıncısı düzenlenen ‘UTİB Türkiye Tekstil ve Konfeksiyon Sektöründe Uluslararası AR-GE Proje Pazarı Zirvesi’ ödül töreni ile sona erdi. Zirvenin ikinci gününde basın kuruluşları da ödüllendirildi. Dün başlayan zirvenin ikinci gününde UTİB ve Bursa Ticaret ve Sanayi odası (BTSO) Başkanı İbrahim Burkay tarafında ödüller takdim edildi.

Atatürk Merinos Kongre ve Kültür Merkezi’nde düzenlenen ve iki gün süren Uluslararası AR-GE Proje Pazarı’na desteklerinden dolayı basın kuruluşlarına da teşekkür belgesi takdim edildi.

Başta ulusal ajanslar ve gazete temsilcileri olmak üzere, yerel televizyonlar, ve gazeteler ile internet siteleri temsilcileri de desteklerinden dolayı ödüllendirildi.

Zirveye verdiği destekten dolayı Cihan Haber Ajansı ve Zaman Gazetesi Bölge Yayın Temsilcisi Enis Öznük’te teşekkür belgesini UTİB ve Bursa Ticaret ve Sanayi odası (BTSO) Başkanı İbrahim Burkay’ın elinden aldı.

UTİB Başkanı İbrahim Burkay’ın basın kuruluşları temsilcilerine teşekkür belgelerini takdim etmesinin ardından toplu fotoğraf çekimi ile tören sona erdi.