TEM’de 4 araç birbirine girdi

TEM Otoyolu'nda 4 aracın çarpışmasıyla meydana gelen trafik kazasında, 'Bizimkiler' dizisinini 'Nazan'ı Ayşe Kökçü yaralandı

TEM Otoyolu Mahmutbey gişelerini geçerek Edirne yönüne ilerleyen İsmail Ay yönetimindeki 34 PJB 58 plakalı kamyonet, sol ön lastiği Yarımburgaz mevkiinde patlayınca kontrolden çıktı. Bariyere çarparak yeniden yola savrulan kamyonete, 34 DB 9177 plakalı otomobiliyle aynı yönde ilerleyen Ayşe Kökçü, kaçamayarak arka tarafından çarptı.

Bu araçlara daha sonra, aynı yönde ilerleyen Seyfi Özel yönetimindeki 34 GYC 24 plakalı otomobil ile Mustafa Çelik idaresindeki 34 EB 4517 plakalı kamyonet de vurdu.

Kaza sırasında yaralandığı otomobilden vatandaşlarca çıkartılarak bir süre başka bir araçta bekletilen Kökçü, olay yerine ulaşan ambulansla Amerikan Hastanesine kaldırıldı.

Hastane yetkilileri, Kökçü’nün sol kaburgasında çatlak bulunduğunu, kaza sırasında eline saplanan cam parçalarının çıkartıldığını, diğer tetkiklerinin sürdüğünü, ancak hayati bir tehlikesinin bulunmadığını belirttiler.

Kaza nedeniyle yaklaşık yarım saat trafiğe kapanan yol, araçların çekilmesinden sonra yeniden ulaşıma açıldı.