Terminal Mahallesi sakinlerinden Başkan Küçükler’e plaket

Terminal Mahallesi Muhtarı Aziz Çakan, yerleşim birimine yaptığı hizmetlerden dolayı Erzurum Büyükşehir Belediye Başkanı Ahmet Küçükler'e teşekkür plaketi verdi.

Terminal Mahallesi Muhtarı Aziz Çakan, yerleşim birimine yaptığı hizmetlerden dolayı Erzurum Büyükşehir Belediye Başkanı Ahmet Küçükler’e teşekkür plaketi verdi.

Muhtar Çakan, Büyükşehir Belediyesi’nin semtlerine yaptığı hizmetlerden dolayı Başkan Küçükler’e mahalle sakinleri adına şükran plaketi verdiğini ifade etti. Çakan, Büyükşehir Belediyesi’nin Terminal Mahallesi’nin peyzajına ve temizliğine önem vermesinden dolayı kendisine şükranlarını sunduklarına vurgu yaparak,”Erzurum’a ve mahallemize yaptığı çalışmalardan dolayı Başkanımıza plaket verdik. Ahmet Küçükler, şehri modern bir hale getirdi, kente büyük bir ivme kazandırdı. Ahmet Bey sayesinde Terminal Mahallesi yolları ve çevresiyle güzel bir hale geldi. İnşallah MNG Rezidans ile birlikte mahallemizin çehresi tamamen değişecek. Başkanımız çalışkan bir yönetici ruhuna sahip. Kendisiyle inşallah daha güzel hizmetlere imza atacağız.” dedi.

Büyükşehir Belediye Başkanı Ahmet Küçükler, plaket için muhtara teşekkür etti. Terminal Mahallesi’nde güzel işlerin hayat bulduğunu anımsatan Küçükler,”Bize sunulan bu ulvi vazifenin bilinci içerisinde hemşerilerimize hizmet etmeye çalışıyoruz. Bu makamlar halka hizmet noktalarıdır. Bu nedenle sorumluluk isteyen makamlardır. Allah’a şükür biz bu işin şuurundayız. Yaptığımız çalışmaların altında yatan ana fikir de budur. Erzurum’un bütün mahallelerinde 10 yıl öncesine kadar yaşanan tablo hafızalarımızdaki tazeliğini koruyor. Hamd olsun bize güvenen insanlara verdiğimiz sözü tuttuk. Bir dönem asfaltı, kaldırımı, yolu olmayan, suyu akmayan mahallelerimiz bugün gelinen noktada hizmetlerimizle birlikte daha iyi bir seviyeye ulaştı. Terminal Mahallemiz de hizmetlerimizden nasibi alan şirin yerleşim birimlerimizden biridir. Bu noktada halkımız ve onların temsilcisi muhtarlardan hizmet teşekkürü almak benim için gururların en büyüğüdür. Kendimi doğup büyüdüğüm, ekmeğini yediğim, suyunu içtiğim, toprağında koşup gezdiğim şehrime adadım. Yüce Allah Erzurum’a olan hizmet inancımı, aşkımı ve şuurumu daim kılarak bu ulvi görevi üçüncü dönemde de yürütmeyi inşallah nasip ve müyesser eyler.” diye konuştu.