THY’ye ‘Beypazarı’ uçağı için teşekkür ziyareti

Ankara Beypazarı Belediye Başkanı M.

Ankara Beypazarı Belediye Başkanı M. Cengiz Özalp, Türk Hava Yolları (THY) Genel Müdürü Doç. Dr. Temel Kotil’e yeni alınan uçaklardan birine ‘Beypazarı’ adının verilmiş olmasından dolayı teşekkür ziyaretinde bulundu.

        İkili görüşmeler çok sıcak ve samimi bir ortamda gerçekleştirilerek, gelecekte yapılabilecek olası ortak projelerin üzerinde duruldu.
THY Genel Müdürü Temel Kotil, “Esenboğa Havalimanı üzerinde 6 – 7 saat süren aktarmalı uçuşları gerçekleştiren yolcularımızın, bu sürelerini daha değerli hale getirebilmek için 2 – 3 saatlik Beypazarı turlarını en kısa sürede hayata geçireceğiz.” dedi.

        Gerekli tüm düzenlemelerin zaman kaybetmeksizin aktif hale gelmesi için ilgili tüm talimatları ziyaret sırasında tüm yetkililere iletti.
        
        BEYPAZARI MİSAFİRLERİNİ BEKLİYOR

        Gerçekleştirilen ziyaret kapsamında gündeme gelen bir diğer konu ise Türk Hava Yolları ve Anadolu Jet firmalarının uçuşlarında kullandıkları ‘Skytrax ve Skyline’ gibi tüm dergilerinde Beypazarı haberlerinin yayınlanması oldu. Bu konuda gereken talimatları ilgililere ileten Kotil, Beypazarı haberlerinin en kısa sürede belirtilen dergilerde yerini alacağını belirtti.

        Yerli ve yabancı turist ziyaretlerinin artış göstermesi beklenen gelişmeler sonrasında, Beypazarı Belediye Başkanı M. Cengiz Özalp ise “Beypazarı’nda tüm misafirperverliğimizi gelecek olan ziyaretçilerimize göstererek onlara unutamayacakları bir deneyim bırakmak arzusundayız. Bu konuda ki tüm çalışmalarımız hazır durumdadır.” diye konuştu.