TMSF sanatçi isimlerini açik artirma ile satacak

ISTANBUL - Tasarruf Mevduati Sigorta Fonu (TMSF), Prestij Müzik markasi ile aralarinda Haluk Levent, Deniz Erdogan ve Suat Suna gibi ünlü isimlerin bulundugu 20 sanatçinin isim hakkini satisa çikaracak.

Ihalede, Prestij Müzik markasiyla birlikte aralarinda Haluk Levent, Altay, Hamiyet, Suat Suna, Hatice, Deniz Erdogan, Elif Karli ve Nuray Hafiftas gibi isimlerin bulundugu 20 sanatçi ismi marka olarak alici arayacak.

Toplam muhammen bedeli 575 bin YTL olan sanatçilar arasinda en yüksek muhammen bedel 100 bin YTL ile Haluk Levent’e öngörüldü. Açik artirma yöntemiyle düzenlenecek ihalede isim haklari pesin para karsiliginda satilacak. ‘Prestij Müzik’ markasi için 200 bin YTL’lik muhammen bedel belirleyen TMSF tarafindan marka olarak satisa çikarilacak sanatçi isim haklari ve muhammen bedelleri ise söyle: Altay 30 bin YTL, Asli Hünel 10 bin YTL, Deniz Erdogan 10 bin YTL, Elif Karli 15 bin YTL, Ertugrul Polat 10 bin YTL, Güçlü Soydem 30 bin YTL, Hamiyet 10 bin YTL, Hatice 40 bin YTL, Kadir Demirel 10 bin YTL, Kim Bunlar 5 bin YTL, Mehmet Öndül 5 bin YTL, Nanu 5 bin YTL, Nuray Hafiftas 20 bin YTL, Onur Sarikaya 20 bin YTL, Servet Kocakaya 10 bin YTL, Suat Suna 30 bin YTL, Tezhan 5 bin YTL, Turgay Basyayla 5 bin YTL, Yusuf Harputlu 5 bin YTL, Haluk Levent 100 bin YTL.

Açik artirmada verilen bedel muhammen bedelin yüzde 75’inden az olur ya da hiç alici çikmazsa ikinci ihale 1 Kasim 2005 tarihinde gerçeklestirilecek. Ikinci satista da alici çikmadigi takdirde söz konusu markalar 6 ay içinde pazarlik usulüyle satisa çikarilacak.