Trabzonspor Galatasaray maçı hazırlıklarını sürdürüyor

Trabzonspor, hafta sonu sahasında Galatasaray ile yapacağı maçın hazırlıklarını sürdürüyor.

Polonyalı oyuncunun derbi maçına yetiştirilmesi için doktorlar seferber oldu. Taktik ağırlıklı geçen antrenmanda teknik direktör Halilhodziç, sık sık oyunu durdurarak futbolcularını sert bir dille uyardı. Boşnak teknik adam, Galatasaray maçının ilk 11’ini belirlemek için taktik çalışmasında iki ayrı takım denedi.

Sakatlığı sona eren Fatih Tekke ile 6 aylık cezası biten Gökdeniz Karadeniz, aynı takımda görev yaptı. Teknik direktör Vahid Halilhodziç, Fatih ve Gökdeniz’i as takımda oynattı. Halilhodziç, yanlış hareket yapan Ferhat’a sinirlenerek elindeki düdüğü yere attı. İdmanın son bölümünde Erdinç ile girdiği ikili mücadele sonrası Ömer Rıza sol omuzundan sakatlandı. Doktorların saha içerisinde yaptığı müdahele sonrası bu futbolcunun önemli bir sakatlığı olmadığı belirtildi.

Bu arada Trabzonspor’un yarın yapacağı idman basına kapatılırken, cuma günü gerçekleştireceği antrenman ise basına açık olacak. Boşnak teknik adam, idman öncesi kendilerine konuşma yasağı getirdiği Fatih Tekke ve Gökdeniz Karadeniz ile birlikte objektiflere poz verdi.

Öte yandan, Özel Gülbahar Hatun Koleji’nde eğitim gören bir grup öğrenci tesislere gelerek Teknik Direktör Vahid Halilhodziç ve takım kaptanı Fatih Tekke’ye çiçek verdi. Öğrenciler Galatasaray maçında takıma başarılar diledi.