Trabzonspor Konya maçıyla çıkış arayacak

Trabzonspor, yarın erteleme maçında karşılaşacağı Konyaspor'u mağlup ederek ilk üç iddiasını sürdürmek istiyor.

Haftayı Kayseri Erciyespor mağlubiyetiyle kapatarak UEFA yolunda büyük yara alan Trabzonspor’da gözler yarınki Konyaspor maçına çevrildi. İlk üç iddiasını sürdürmek isteyen Bordo-Mavili ekip, Konyaspor’u mağlup ederek, zirveden uzaklaşmak istemiyor. Karadeniz ekibinde sakat ya da cezalı futbolcu bulunmazken, Teknik Direktör Vahid Halilhodziç’in formsuz olan Djokaj’ın yerine yeniden Gökdeniz’i ilk 11’de sahaya sürmesi bekleniyor.

Öte yandan Teknik Direktör Vahid Halilhodziç, bugündün itibaren hafta sonuna kadar futbolcularına sıkı yönetim ilan etti. Yarınki Konyaspor ve pazar günkü Denizlispor karşılaşmalarının önemine dikkat çeken Boşnak teknik, futbolcularından bu iki maçı kayıpsız geçmelerini istedi.

HALİLHODZİÇ RAPOR HAZIRLIYOR

Kayseri Erciyesspor karşısında alınan mağlubiyetten olumsuz yönde etkilenen Teknik Direktör Vahid Halilhodziç, takımla ilgili rapor hazırladığı ve bu raporu Denizlispor maçından sonra yönetime sunacağı belirtildi. Dünkü idmana çıkmayarak bazı oyuncularıyla özel olarak görüşme yapan ve sorunun kaynağını öğrenmeye çalışan Boşnak teknik adamın, özellikle yabancı oyuncuların dikkatini çektiği de öğrenildi.

Trabzonspor’un yarinki Konyaspor maçına şu ilk 11’le çıkması bekleniyor: Jefferson, Tayfun, Fatih Akyel, Stepanov, Lee, Hasan, Hüseyin, Szymkowiak, Gökdeniz, Fatih Tekke ve Yattara(Ömer Rıza).