TRT çalışanı kuru sıkı tabanca ile intihar etti

Antalya'da, dost hayatı yaşadığı sevgilisinin başka bir erkek ile cinsel içerikli ses kaydını dinleyen adam, sevgilisine ait kuru sıkı tabanca ile intihar etti.

Alınan bilgiye göre, olay, Memurevleri Mahallesi 212 Sokak A. Temel Apartmanı’nda meydana geldi. TRT’de bilgisayar teknisyeni olarak çalışan evli ve iki çocuk babası Necip Göksoy (60), aynı kurumda radyo spikeri olarak çalışan ve dul olan N.K.’ye (35) aşık oldu. Arkadaşlıklarının ilerlemesi üzerine, Necip Göksoy N.K.’ye bir ev tutarak birlikte yaşamaya başladı. Dün akşam N.K.’nin bilgisayarını inceleyen Göksoy, sevgilisinin başka bir erkek ile cinsel içerikli konuşmaların bulunduğu ses kaydını görünce şok geçirdi.

Gürsoy, tartıştığı sevgilisine ait kuru sıkı tabancayı başına dayayarak ateş etti. Çok yakından temas olması nedeni ile başından ciddi şekilde yaralanan Gürsoy, sevgilisinin çağırdığı 112 ambulansı ile Akdeniz Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi Acil Servisi’ne kaldırıldı.

Burada yapılan ilk müdahalenin adında ameliyata alınan Necip Göksoy’un beyin ölümü gerçekleşti. Olay ile ilgili araştırma yapan polis, N.K.’nin ifadesinin aldıktan sonra serbest bıraktı.

Polis olay ile ilgili geniş çaplı araştırma başlatırken, komşular olaydan önce kavga sesi duyduklarını söyledi. Necip Göksoy’un sözkonusu evi 2 yıl önce ‘kardeşimle beraber kalacağız’ diyerek tuttuğunu ve sık sık gelip burada kaldığını belirten çevre sakinleri, N.K.’nin bazı sorunlar yaşadığını, bundan dolayı da Necip Göksoy ile zaman zaman tartıştıklarını ileri sürdü.