TSE İç Anadolu’da eğitim verecek

Türk Standartları Enstitüsü (TSE), İç Anadolu Bölgesi'nde yer alan Kayseri, Sivas, Nevşehir, Niğde ve Kırşehir illerinde eğitim programı düzenleyecek.

Türk Standartları Enstitüsü (TSE), İç Anadolu Bölgesi’nde yer alan Kayseri, Sivas, Nevşehir, Niğde ve Kırşehir illerinde eğitim programı düzenleyecek.

TSE Nevşehir Müdürü Erol Güneş yaptığı açıklamada, yarım asrı aşan tecrübesi ile kalitenin her alanda hakim konuma gelmesi için çalışan Türk Standartları Enstitüsü’nün, İç Anadolu Bölgesi’nde eğitim seferberliği başlattığını söyledi. ‘Anadolu Kalite Günleri’ adı altında gerçekleştirilecek eğitimlerin; gelecek talepler doğrultusunda Kayseri, Sivas, Nevşehir, Niğde ve Kırşehir illerinde düzenleneceğini ifade eden Güneş, “Enstitümüz sadece bu organizasyona mahsus olmak üzere 135 TL+KDV olan günlük eğitim ücretlerini, KDV dahil 70 TL’ye çekmek suretiyle, yaklaşık yüzde 60’lık bir indirim uygulamıştır. Bununla tüm kurum, kuruluş ve halkımızın eğitim programından istifade etmesini sağlamak istemekteyiz. Öğrenciler için günlük eğitim ücreti KDV Dahil 40 TL olarak belirlenmiştir.” dedi.

30 Eylül – 11 Ekim 2013 tarihleri arasında 10 gün süreyle gerçekleşecek eğitimlerin tümü için, son başvuru tarihinin 20 Eylül 2013 olduğunu belirten Güneş, detaylı eğitim programına www.anadolukalite.com ve www.kalitegunleri.com adreslerinden ulaşabileceğini ve başvuruların da yine bu sitelerden online yapabileceğini söyledi.