TSYDden Alex ve Nevin’e ödül

Türkiye Spor Yazarları Derneği, Profesyonel Futbol Takımı kaptanı Alex de Souza ile Avrupa Şampiyonu milli atlet Nevin Yanıt'ı, 2010 yılının en başarılı sporcuları arasında gösterdi.

Türkiye Spor Yazarları Derneği, Profesyonel Futbol Takımı kaptanı Alex de Souza ile Avrupa Şampiyonu milli atlet Nevin Yanıt’ı, 2010 yılının en başarılı sporcuları arasında gösterdi.
    TSYD’nin geleneksel spor gazeteciliği yarışmasının sonuçlarının yanı sıra, yıllık sportif iletişim ve başarı ödüllerini kazananlar da belli oldu. TSYD’den yapılan açıklamada 2010 yılının başarılı sporcu, spor adamı ve spor yayın kuruluşları arasında; geçen yıl Fenerbahçe formasıyla ligde 100 gol barajını aşan ve Fenerbahçe’nin lig tarihindeki 3 bininci golüne imza atan Alex de Souza ile 20. Avrupa Atletizm Şampiyonası’nda 100 metre engellide Türkiye rekoru kırarak altın madalya kazanan Fenerbahçeli milli atlet Nevin Yanıt da yer aldı.
    TSYD-Ülker Geleneksel Spor Gazeteciliği Yarışması’nın ödül töreni, 12 Mayıs’ta İstanbul Swissotel’de gerçekleştirilecek.