TT bölgedeki müşterileriyle buluştu

Türk Telekom (TT) Doğu 1. Bölge Müdürlüğü, 'Büyük Müşteri Buluşmaları' etkinliği kapsamında bölgedeki müşterileriyle bir araya geldi.

Türk Telekom (TT) Doğu 1. Bölge Müdürlüğü, ‘Büyük Müşteri Buluşmaları’ etkinliği kapsamında bölgedeki müşterileriyle bir araya geldi.

TT Büyük Müşteri Buluşmaları toplantılarının Doğu Anadolu ayağı Erzurum’da Polat Renaissance Otel’de gerçekleştirildi. Toplantıda, katılımcılara fiber altyapı üzerinden ses hizmetleri, data-internet çözümleri, veri merkezi ve güvenlik servisleri ile TT bütünleşik çözümleri hakkında bilgi verildi. Ekonomi yazarlarından Mahfi Eğilmez, konuk olarak katıldığı programda ülke ekonomisi üzerine değerlendirmelerde bulundu.

TT Doğu Bölge Müdürü Timur Sevim, toplantıya Erzurum ve çevre illerdeki büyük ölçekli işletmelerin yöneticilerinin katıldığını söyledi. Sevim, TT’nin 3D vizyonu doğrultusunda büyümeye devam ettiğini ifade etti. Değer odaklı müşteri hizmetleri ile dijital yaşam dönüşümü, dünyaya açılım ve bölgesel büyüme hedefleri ile çalışmalarını sürdürdüğünü dile getiren Sevim, “TT olarak teknik altyapımızı kullanan işletmelerimiz günümüzün zorlu pazar koşullarında daha güçlü hale gelerek, rakiplerine fark atma şansını yakalıyor. TT, dünyayı 4 kez çevreleyecek uzunluktaki fiber altyapısı ile işletmelerin ve sanayicilerin sektörel rekabet güçlerini daha da artırmalarında önemli bir rol üstleniyor. Müşteri memnuniyeti odaklı yaklaşımımız doğrultusunda, hizmet kalitemizi daha da artırmak için büyük yatırımlar yapıyoruz.” dedi.

Sevim, sosyal sorumluluk kapsamında Erzurum Yıldızkent’te öğrenci yurdu yaptırdıklarını ve önümüzdeki günlerde söz konusu yerin açılışının gerçekleştirileceğini de sözlerine ekledi.