Tuğba Ekinci’den canlı yayında hakaret!

Tuğba Ekinci canlı yayında Avşar'a sataştı. Konuğa da 'aptal' dedi.

Kanal D’de yayınlanan Esra Ceyhan’la programında Hülya Avşar’ın annesi Emral Avşar, Tuğba Ekinci ve gazeteci Ali Eyüboğlu konuk olarak yer aldı.

Ekinci, Hülya Avşar’ın Türkmax’taki programına eleştiri getirerek, “Yeni yaptığı programda gazeteci kimliği altında çok saçma sapan insanlar konuk oldu. Bir kaç tane tipi hiç mantıklı bulmadım. Gazeteci olabilirler ama her gazeteci artık gazeteci gibi mi o tartışılır” şeklinde konuştu.

Bu sözlerden rahatsız olan Milliyet Gazetesi Magazin Müdürü ve Yazarı Ali Eyüboğlu, “Bu gazeteci değerlendirme kıstaslarınızda ölçünüz nedir?” sorusunu yöneletti.

Ekinci, “Siz değilsiniz, ben beğendim sizi bugün. Sizi seyrediyorum çok hoşuma gidiyor” dedikten sonra ikili arasında uzun süren bir atışma yaşandı. Ekinci, stüdyoyu terk etmek istedi ancak Esra Ceyhan engelledi.

Daha sonra Tuğba Ekinci, gazeteci Ali Eyüboğlu’na çok yakışıksız ifadelerde bulundu ve ’aptal’ diyerek hakaret etti. Eyüboğlu ise canlı yayın tecrübesi gereği olayı büyütmeyerek Ekinci’nin sözlerini halkın takdirine bıraktı.