Tuğba Özay cezaevinde sigara tiryakisi oldu

Cezaevinde sigaraya alışan Tuğba Özay bu dertten kurtulmanın yollarını arıyor.

Paşakapısı Cezaevi’nde kaldığı altı ay boyunca sigaraya alışan Tuğba Özay: Günde bir paket içiyorum ve bu durumdan çok rahatsızım. En kısa zamanda tedavi göreceğim..

Sevgilisi Akın Büyükoğlu’ndan ayrılabilmek için ‘Susurluk Davası’ sanıklarından Yaşar Öz’den yardım istediği iddiasıyla, 6 ay önce tutuklanan manken Tuğba Özay; Paşakapısı Cezaevi’nde sigaraya alıştığını itiraf etti.

Geçtiğimiz günlerde tutuksuz yargılanmak üzere serbest bırakılan ve hemen Antalya’daki çiftliğine giden ünlü manken, “İstanbul’a döner dönmez ilk işim bir sigarayı bırakma programına katılmak olacak” dedi.

SAYIYI AZALTIYORUM

Çete bağlantısı olduğu gerekçesiyle 6 ay hapis yattıktan sonra Antalya’daki çiftliğinde annesiyle birlikte özgürlüğün tadını çıkaran Tuğba Özay, sigara bağımlılığıyla ilgili şunları söyledi: “Cezaevindeyken günde bir paket sigara içiyordum. Bu durumdan rahatsız olduğum için çıktıktan sonra sayıyı azaltmaya başladım. İstanbul’a dönünce tamamen kurtulmak için tedavi göreceğim.

Özay’ın Antalya’daki çiftliği, onu ziyarete giden hayranlarıyla dolup taşıyor. Gördüğü ilgi karşısında şaşırdığını ifade eden ünlü manken, “Cezaevinde aldığım mektuplar da beni çok sevindirmişti” dedi. Tuğba Özay, “İçerideyken bazı şeyleri daha iyi anlayıp, kavrıyorsunuz. Kimin sizden ne beklentisi var biliyorsunuz. Ben de artık farklı bir insan oldum” şeklinde konuştu.

SABAH