Tuğba Özay ‘Yaşar Öz’ü tanımıyormuş!

Tuğba Özay, emniyette verdiği ifadesinde Yaşar Öz ile Abdülcabbar Kibarroğlu'nu tanımadığını belirtirken telefon görüşmesiyle ilgili iddialara da cevap verdi.

Ünlü manken Tuğba Özay, emniyette verdiği ifadesinde Yaşar Öz ile Abdülcabbar Kibarroğlu’nu tanımadığını söyledi. Özay, menajeri Kadir Şen ile yaptığı görüşmesinde, son sevgilisi olan Akın Büyükoğlu ile aralarındaki sorunların çözülmesi ve kendisini rahat bırakması için sadece yardım talep ettiğini savundu.

Haseki Eğitim ve Araştırma Hastanesi’nde yapılan tedavisinin ardından Organize Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğü’ne getirilerek ifadesi alınan ünlü manken Tuğba Özay, Yaşar Öz ile Abdülcabbar Kibaroğlu’nu tanımadığını söyledi. Polisin sorgu sırasında, “Yaşar Öz ve Abdülcabbar Kibaroğlu’nu tanıyor musun?” sorusunu Özay, “Tanımıyorum” diyerek yanıtladı.

Son sevgilisi Akın Büyükoğlu ile aralarındaki anlaşmazlığın son bulması için önce menajeri Kadir Şen ile görüştüğünü, ardından yine menajeri aracılığıyla Savaş Arıkdoğan ile tanıştığını söyleyen Özay, Arıkdoğan’dan sevgilisi Akın Büyükoğlu ile aralarındaki meseleyi çözmesinde sadece yardımcı olunmasını talep ettiğini ifade etti. Özay, Akmerkez’de yaşanan silahlı kavga olayının azmettiricisi olmadığını, meydana gelen çatışma olayını da daha sonra öğrendiğini ifade etti.

Emniyet müdürlüğünde sorgusu süren Özay’ın, yarın adliyeye gönderilmesi bekleniyor. Bu arada, Özay’ın menajeri Kadir Şen’in de Organize Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğü’nde bilgisine başvuruldu. Şen, ifadesinin ardından emniyetten ayrıldı.