Türkan sultan Dünya’da bir numara

Dünyanın en çok film çeviren kadın yıldızı Türkan Şoray'ın son oynadığı "Hayatımın Kadınısın"ın galası ünlüleri bir araya getirdi

Son çevirdiği ve başrollerini Uğur Yücel’le paylaştığı Hayatımın Kadınısın filminin galasına katılan Şoray yılların tecrübesine rağmen oldukça heyecanlıydı. Bu özel geceye çok sayıda ünlü katıldı. Filmin senaristliğini ve yönetmenliğini de üstlenen Uğur Yücel, “Türk filmlerine dair bir film olduğunu düşünüyorum. Kısacası özlediğim şeyleri yazdım. Türkan olmasaydı, bu film çekilemezdi” dedi. “Türkiye’de Türkan Şoray’a âşık olmayan biri yoktur” diyerek aşkını da itiraf eden Uğur Yücel, “Babam da onun hayranıydı. Hatta bir gün ‘Ağlarken çenesinin ucu titriyor böyle başka bir oyuncu yok oğlum’ demişti” diye-rek rol arkadaşına iltifatlar yağdırdı. Uğur Yücel’de sinema aşkı gördüğünü ve ona olan hayranlığının arttığını söyleyen Türkan Şoray ise “Kadınların çok etkileneceğini düşündüğüm iyi bir film yaptık. İzleyenler sevginin ne kadar yürekli bir güç olduğunu görecek” diyerek, eski aşkları hakkında konuşmak istemedi.

ESKİ SEVGİLİLER BULUŞTU

Cem Yılmaz ve eski sevgilisi Cansu Dere de galaya katılanlar arasında dikkat çekti. Kırmızı montuyla gözleri üzerinde toplayan Cansu Dere, Cem Yılmaz hakkında konuşmak istemedi. Cem Yılmaz, eski sevgilisi Cansu Dere ile aynı salonda filmi izlesede çıkışta eski sevgilisini görmediğini söyledi.