Türkiye’nin şöhretleri ‘İnadına seveceğim’ dedi

Şair ve oyuncu Mehmet Tokat, önümüzdeki hafta piyasaya çıkacak şiir albümünde Türkiye'nin şöhretlerini buluşturdu.

Albümün klip çekilen ilk şiiri Kaçmadım’da Haluk Levent hem vokal yaptı hem rol aldı.

Yıllarca birçok televizyon dizisinde oynayan, ayrıca özel bir televizyon kanalında program sunan Mehmet Tokat, şiir albümüyle önümüzdeki hafta sevenlerine merhaba diyecek.

“İnadına Seveceğim”, Türkiye’de bir ilkin gerçekleştiği albüm olarak da dikkat çekiyor. Haluk Levent, Ahmet Şafak, Işın Karaca, Zeynep, Gülay, Berdan Mardini, Naşide Göktürk ve Hüseyin Turan, albümdeki sekiz şiire ayrı ayrı vokal yaptı.

Tiyatro turnelerinde yazdığı şiirlerden oluşan albümü önümüzdeki hafta piyasaya çıkacak olan Tokat, bir de şiir kitabı hazırlığı içinde.

Albümünde tamamen kendi şiirlerine yer verdiğini belirten Tokat, “Mesleğim oyunculuk, tiyatro sanatçılığı. Özellikle tiyatro turnelerine çıktığımız zaman yollar bitmek bilmezdi. Otobüsteki arkadaşlar vakit geçirmek için taklitler yaparken ben şiir yazdım ve daha sonra arkadaşlarıma okumaya başladım. Zamanla yapımcıların dikkatini çekti ve albüm meydana geldi.” diyor.

Bugüne kadar TRT’de yayınlanan “Konu Komşu” ve Star’da yayınlanan “Mercan Kolye” dizilerinde önemli roller üstlenen, TGRT’de “Konvoy” adlı programı sunan Mehmet Tokat, halen başrollerini Ahmet Şafak’la paylaştığı, Azerbaycan televizyonunda yayınlanacak “Aşktan da Üstün” adlı dizinin çekimlerine devam ediyor.

Tokat, şu anda bulunduğu Marmaris’e de daveti üzerine rol arkadaşı Şafak’ın konseri için geldi.