UEDAŞ emniyete iki araç hediye etti

Uludağ Elektrik Dağıtım (UEDAŞ), şehir güvenliğinin sağlanmasına ve araç kapasitesinin artırılmasına destek vermek amacıyla Bursa İl Emniyet Müdürlüğü'ne iki araç hediye etti.

Uludağ Elektrik Dağıtım (UEDAŞ), şehir güvenliğinin sağlanmasına ve araç kapasitesinin artırılmasına destek vermek amacıyla Bursa İl Emniyet Müdürlüğü’ne iki araç hediye etti. Emniyet Müdürlüğü yetkilileri tarafından teslim alınan iki araç, halka hizmet için kullanılacak.

UEDAŞ Genel Müdürlüğü’nde düzenlenen törende araçları UEDAŞ Genel Müdürü Mehmet İslamoğlu, Bursa Emniyet Müdürü Ali Osman Kahya’ya teslim etti. Emniyet teşkilatının özverili çalışmalarına bir teşekkür niteliği taşıyan buluşmada UEDAŞ Genel Müdürü Mehmet İslamoğlu “Halkın can güvenliğinin sağlanması amacıyla emek verenlere bir katkımız olduğu için mutluyuz. Bunu bir vatandaşlık görevi kabul ediyoruz” dedi. UEDAŞ’ın desteği için teşekkür eden Bursa Emniyet Müdürü Ali Osman Kahya ise “Zor şartlar altında çalışan arkadaşlarımız için verilen bu destek çok önemli. Teşkilatımıza verilen destek, vatandaşımızın güvenliği ve huzuru için verilen destektir” dedi.

UEDAŞ Ar-ge Stratejik Planlama Direktörü Mesut Efe, Muhasebe ve Finansman Direktörü Sinan Özhan, İnsan Kaynakları Direktörü Cengiz Işık ve Kurumsal İletişim Yönetmeni Yusuf Ziya Yüce’nin evsahipliği yaptığı törene, İl Emniyet Müdür Yardımcısı Orhan Çağlayan, İl Emniyet Müdür Yardımcısı Ahmet Pehlivan, İlçe Emniyet Müdürü Mehmet Şentürk Yıldırım, Bursa Asayiş Şube Müdürü Veysel Akkoca ve İlçe Emniyet Müdürü İbrahim Coşkun Yıldırım da katıldı.