Ulupınar: Kutsal bir dava için yola çıktık

AK Parti Zonguldak Milletvekili Adayı Özcan Ulupınar, GMİS Genel Başkanlığı'na seçilen Eyüp Alabaş'ı ziyaretinde yaptığı konuşmada ülkeye ve bölgeye hizmet etmek gibi kutsal bir dava için yola çıktıklarını söyledi.

Alabaş ve ekibini kutlayan Ulupınar'ın ziyaretinde GMİS Genel Başkan Yardımcısı Satılmış Uludağ, Genel Sekreter Behzat Cinkılıç, Genel Mali Sekreter Muharrem Sarıçam ve Genel Teşkilatlandırma ve Eğitim Sekreteri Osman Tutkun da hazır bulundu. Köklü bir geçmişe sahip olan Genel Maden-İş camiasına genç yaşta Genel Başkan seçilmesinden dolayı Alabaş'ı kutlayan Ulupınar, "Bu hem madenci camiası için, hem bölgemiz ve ülkemiz için bir şans aynı zamanda. Genç ve dinamik bir kadro iş başına gelmiş. Ve tabi ki bu madenci için çok önemli. Hepimizin amaçları ortak, bölgemize ve ülkemize en iyi şekilde hizmet etmek gibi bir kutsal dava için yola çıktık." dedi.
Milletvekilliği yolunda halka hizmet etme imkanı bulmak istediğini belirten Ulupınar, şunları söyledi: "Ankara, bu talepler doğrultusunda bize Zonguldak'ın temsili için görev verdi. İnşallah bu yolda alnımızın akıyla, başarıya ulaşır ve halkımıza en iyi şekilde hizmet etme imkanı buluruz. Bölgemizin, ülkemizin sorunlarını biliyoruz. İnşallah çözümünde de katkımız olur."
GMİS Genel Başkanı Eyüp Alabaş ise Zonguldak Milletvekili adayı Ulupınar'a ziyaretleri için teşekkür ederek, "Sizi önceki görevinizde verdiğiniz başarılı hizmetlerden dolayı tanıyoruz. Zonguldak halkı tanıyor. Ve eminim ki bunu sizi Ankara'da kendilerini temsil etmek için göndererek de kanıtlayacaktır. Bizler, bölgemiz için başarılı olacağına inandığımız adaylarımıza madenci olarak desteğimizi vereceğiz. Çünkü sorunlarımızı çözmek için, bu yolda gerçekten özveri gösterecek insanlara ihtiyacımız var. Ve siz de bu insanların başta gelenlerindensiniz. Sizinle birlikte çok şeyler başaracağımıza yürekten inanıyor ve başarılar diliyorum." diye konuştu.