Ümraniye Belediyesi Tantavi Sosyal Tesisleri açıldı

Ümraniye Belediyesi tarafından yapımı tamamlanan Tantavi Sosyal Tesisleri düzenlenen törenle hizmete açıldı.

Ümraniye Belediyesi tarafından yapımı tamamlanan Tantavi Sosyal Tesisleri düzenlenen törenle hizmete açıldı. Ümraniye Belediye Başkanı Hasan Can, “Bu hizmetleri halkımız istifade etsin diye yapıyoruz.” dedi.

Törene, Ümraniye Belediye Başkanı Hasan Can’ın yanı sıra, Ümraniye Kaymakam’ı Mustafa Çek, Sultanbeyli Belediye Başkanı Hüseyin Keskin, Ak Parti Ümraniye İlçe Başkanı Öztürk Oran, Ak Parti Sultanbeyli İlçe Başkanı Ali Sevinç, Ümraniye Emniyet Müdürü Mustafa Yolcu ve çevre ilçelerden vatandaşlar katıldı.

Açılış konuşmasını gerçekleştiren Ümraniye Belediye Başkan Yardımcısı Mahmut Eminmollaoğlu, “6 bin metrekarelik alan üzerine kurulan tesis 2 katlı. Zemin kat 511,41 metrekarelik alana sahipken 1.katta da 538,81 metrekaredir. Kullanım amacı toplantı, buluşma, yemek ve kutlama, davet gibi özel günlerde de daha ağırlıklı kullanılacaktır.” diye konuştu.

Ümraniye Belediye Başkanı Hasan Can da “Birçok hizmeti yapıyoruz ve bu hizmetleri halkımız istifade etsin diye yapıyoruz. Arkadaşlarımızla ve partimizin Ak kadrolarıyla güzel eserler yaptık ve yapmaya devam ediyoruz. Halkımıza hayırlı uğurlu olsun.” ifadelerini kullandı.

Ümraniye Kaymakam’ı Mustafa Çek de “Ümraniye Belediyesi’nin yaptırdığı önemli eserlerden biri olan sosyal tesisler, mimarisi ve iç dekorasyonu ile göz kamaştırıyor. Böyle güzel bir eseri Ümraniye’mize kazandırdığı için başta Belediye Başkanımız Sayın Hasan Can’a ve ekibine sonsuz şükranlarımı sunuyorum.” dedi.