Üniversite öğrencisi kızın rezil durumu!

Kadıköy'de, kendilerini üniversite öğrencisi olarak tanıtarak para karşılığı fuhuş yaptığı tespit edilen 4 bayan, polis ekipleri tarafından suçüstü yakalanarak adliyeye çıkartıldı.

Önce Cumhuriyet Savcılığı’ndan operasyon için yazılı izin alan Asayiş Büro ekipleri, telefon aracılığıyla şahıslarla temasa geçti. Bir hafta süreyle kimliği belirsiz kişilerle telefonda konuşan sivil ekipler, daha sonra dairenin bulunduğu Ada 56 Manolya Blokları 2/17 Daire 2 adresine müşteri kılığında gelerek, Saniye Handan B., Banu G., Arzu A., ve Filiz Y. İsimli kadınlarla 100 YTL karşılığında anlaştı. Sivil polisleri müşteri sanarak evlerinin kapılarını açan bayanlar, seri numaraları daha önceden tespit edilen paraları polislerden alırken suçüstü yakalanarak Kadıköy Emniyet Müdürlüğü’ne götürüldü. Geceyi Emniyet Müdürlüğü’nde geçiren şahıslar, akşam saatlerinde Kadıköy Adliyesi’ne çıkartıldı. Burada Cumhuriyet Savcısı’na ifade vermeyerek sessiz kalma hakkını kullanan Saniye Handan B., ‘evinde fuhuş yaptırmak’ suçundan tutuklanma talebiyle mahkemeye sevk edilirken, Banu G., Arzu A. ve Filiz Y serbest bırakıldı.

-ÜNİVERSİTESİ ÖĞRENCİSİ ÇIKTI-

100 YTL karşılığında erkeklerle birlikte olan ve randevu evi olarak kullandığı daireyi aylık 1000 YTL’ye kiraladığı öğrenilen Saniye Handan B. İsimli bayanın üniversite öğrencisi olduğu belirtildi. Emniyet Müdürlüğü’nde ifade vermeyerek sessiz kalma hakkını kullanan Saniye Handan B.’nin bir üniversiteye kayıt yaptırdıktan sonra kaydını iki yıl süreyle dondurduğu öğrenildi. Bu arada, Saniye Handan B. ile birlikte aynı evde kalan diğer bayanların da kendilerini üniversite öğrencisi olarak tanıtarak para karşılığında erkeklerle birlikte oldukları bildirildi.