Ünlü yıldızlar ‘masal kahramanı’ oldu

Walt Disney'in temalı parkları için hazırlanan reklam kampanyasında birbirinden ünlü yıldızlar objektif karşısına geçti.

Dünyaca ünlü fotoğrafçı Annie Leibovitz’in çekimlerini yaptığı kampanyada, büyülü masal kahramanlarını ünlüler canlandırdı.

GERÇEK ”BEYAZ ATLI PRENS”
Kampanyada, son günlerde transferiyle isminden söz ettiren futbol yıldızı David Beckham da yer aldı.

ABD’nin Los Angeles Galaxy Kulübü ile rekor bir transfer bedeli karşılığında anlaşan Beckham, reklam kampanyasında ”Uyuyan Güzel” masalının ”beyaz atlı prensini” canlandırdı. Madrid’deki bir gölün kıyısında yapılan çekimde Beckham, şaha kalkmış atında elinde kılıcıyla ateşler arasında görüntülendi.

Fotoğrafçı Leibovitz, David Beckham ile çalışmaktan mutluluk duyduğunu belirterek, ”Bence Beckham, oyunculuk da yapabilir. Çünkü çok iyi bir aktör. İşini ciddiye aldı ve bunu çok beğendim” yorumunu yaptı.

Güzel şarkıcı Beyonce Knowles da ”Alice Harikalar Diyarında” masalının sevimli Alice’ine hayat verdi. Müziğin 25 yaşındaki genç ismi, dönen bir çay fincanında otururken, şarkıcı Lyle Lovett ve oyuncu Oliver Platt de kendisine eşlik etti.

Sinema dünyasının son yıllardaki gözde oyuncularından Scarlett Johansson ise ”Külkedisi” olarak objektifin karşısına geçti. Johansson, üzerinde mavi tuvaleti ve başında değeri 165 bin sterlin olan elmas bir taçla, gece yarısı evine dönerken görüntülendi. Basamakları inmeye çalışırken fotoğrafı çekilen oyuncu, güzelliğiyle göz kamaştırdı.

Reklamların, Mart ayından itibaren pek çok dergide yayınlanacağı belirtildi.