Uyuşturucu operasyonunda 7 kişi yakalandı

Antalya'da sokak satıcılarına ve uyuşturucu madde ticareti yapan şahıs ile birlikte gruplara yönelik olarak 'Poyaz' kod adlı operasyon düzenlendi. Operasyon sonucunda 7 kişi yakalandı.

Antalya Emniyeti Kaçakçılık ve Organize Suçlar Şube Müdürlüğü Narkotik Büro Amirliği ekipleri tarafından sokak satıcıları ve uyuşturucu madde ticareti yapan şahıslara yönelik düzenlenen operasyonda S.K., S.Ö., H.G., C.A., B.C., S.U., R.C. isimli şahıslar yakalandı. Olayda yakalanan şahsıların üzerlerinde yapılan kontrollerde bin 26 adet uyarıcı ecstacy hap, 1 adet bilye atar tabanca ele geçirildi.

Aynı suç organizasyonu içerisinde bulunan diğer şahıslara yönelik olarak düzenlenen operasyonlarda ise 2 bin 229 adet uyarıcı ecstacy hap, 133 gram gonca esrar maddesi ele geçirildiği bildirildi.

Zeytinköy Mahallesi’nde düzenlenen operasyonda ise 1 kişi yakalandı ve yakalanan şahsın evinde yapılan kontrollerde bin 245 gram gonca esrar ve 194 adet uyarıcı ecstacy hap ele geçirildiği ve bu şahsında çıkarıldığı mahkeme tarafından tutuklanarak cezaevine gönderildiği belirtildi.

En son olarak “Poyraz” adı verilen operasyonunda yakalanan S.K., S.Ö., H.G., C.A., B.C., S.U., R.C. isimli şahıslarda çıkarıldıkları mahkeme tarafından tutuklanarak cezaevine gönderildi.