Uzan’ın sloganında Polat taktiği “22 Temmuz 22:00”

Solaganlarıyla gündemden düşmeyen Cem Uzan'dan muhteşem bir slogan daha.

“ÖSS kalkacak, Fındık 8 YTL olacak, Çiftçi namusumuzdur, Ezilenler iktidar olacak, Mazot 1 YTL olacak, Emekliye 14 maaş, Her işsize 350 YTL maaş” solaganlarıyla gündemden düşmeyen Cem Uzan’dan muhteşem bir slogan daha.

Genç Parti Genel Başkanı Cem Uzan, seçim çalışmalarını tüm siyasi partilerden önce başlatarak, önce televizyonlarda ençok izlenen dizelerde ve reklamlarda partisinin reklamlarını vererek vaadlerini sıraladı.

“ÖSS kalkacak, Fındık 8 YTL olacak, Çiftçi namusumuzdur, Ezilenler iktidar olacak, Mazot 1 YTL olacak, Emekliye 14 maaş, Her işsize 350 YTL maaş”

Seçim sürecine girilince gazetelerin birinci sayfa altlarına ilan vermeye başlayan Genç Parti, “Şehitlerin hesabı sorulacak”, “Barajı aştık, AKP ile asla”, “Barajı aştık, Ezilenler iktidar olacak” gibi sloganlarla ilanlar vermeye başladı.

22 Temmuz’a kısa bir süre kalınca da GP, Galatasaray 2. Başkanı Adnan Polat’ın taktiğini kullanmaya başladı. Son üç gündür, gazetelerin birinci sayfa altlarında yer alan ilanlarında, “22 Temmuz Saat: 22.00 Ezilenler İktidar Olacak” diye seçim sonuçlarının belli olmaya başlayacağı saat veriliyor.

GS’li Adnan Polat da 2005-2006 sezonu sonunda kıyasıya süren şampiyonluk mücadelesinde FB-Denizli maçı öncesi, “20.45’te Cimbom şampiyon olacak” demişti.

VATAN