Vali Bilgin İslahiye’ye veda etti

Kırşehir Valiliği'ne tayini çıkan Gaziantep Valisi Lütfullah Bilgin İslahiye ilçesine veda ziyaretinde bulundu.

Yapılan her iş vatandaşa helal olsun. İslahiye ilçesinde yapmak istediğimiz en önemli projelerden bir Huzurlu Yaylası ile ilgili idi. Bu da Kaymakamımız ve gelen Vali arkadaşımızın konuya eğileceğine inanıyorum.” dedi

İslahiye Kaymakamı Bekir Yılmaz da, yaptığı konuşmada Vali Bilgin’in kendisine bir ağabey gibi yaklaştığını ve karşılaştığı tüm sorunlarda kendisine yardımcı olduğu belirterek, görevi boyunca desteklerini esirgemediği için kendisine minnettar kaldığını söyledi.

Valinin veda ziyaretine İslahiye İl Daimi Encümenleri, Garnizon Komutanı Metin Keşap ve Gaziantep İl Emniyet Müdürü, İslahiye Ak Parti İlçe Başkanı Osman Öztürk ve Belde Belediye Başkanları da hazır bulundu.

Daha sonra İslahiye Belediyesini ziyaret eden Vali Lütfüllah Bilgin Belediye Başkanı Mehmet Uludağ ile bir süre görüşerek Belediye Meclis Üyeleri ile vedalaştı. İslahiye Ticaret Odasını da ziyaret eden Vali Bilgin Ticaret Odası Başkanı Selim Selimoğlu’nun “İslahiye çevre yolu” projesinin devam ettirilmesi gerektiğini belirterek, belde belediyelerinin de katkı sağlayıp işin üzerinde durmaları gerektiğini vurguladı.

Valinin ziyaretinde İslahiye Kaymakamı Bekir Yılmaz, Belediye Başkanı Mehmet Uludağ ve Ticaret Odası Başkanı Selim Selimoğlu Vali Bilgin’e çeşitli hediyeler verdi.