Villada vahşet!

Didim'de baba ve iki oğlu başlarından vurularak öldürüldü.

Olay, Mersindere Mahallesi Doruk Sitesi 3563 sokak 42 numarada meydana geldi. Uluslararası nakliye firmalarında TIR şoförlüğü yapan Hasan Kav’ın bir süre önce İngiltere’ye tatile giden boşandığı eşi Arzu Erturel, önceki akşam telefonla evi aradı. Defalarca aramasına rağmen eşi ve çocuklarına ulaşamayınca endişelenen Arzu Erturel, Didim’de yaşayan arkadaşı İngilizce öğretmeni Bahar Ateş’ten yardım istedi.

Arkadaşının evi kontrol etmesini istemesi üzerine İngilizce öğretmeni Bahar Ateş, kurs bitimi beraberinde bir öğrenciyi de alarak Hasan Kav’ın oturduğu villaya gitti. Kapıyı kimsenin açmaması üzerine Ateş, öğrenci ile birlikte zorlayarak içeri girdi. Eve giren Bahar Ateş ve öğrencisi, 42 yaşındaki Hasan Kav’ı salonda, oğulları Selçuk Özsöz Lisesi 9’uncu sınıf öğrencisi 15 yaşındaki İrfan Kav ile Nihat Asya İlköğretim Okulu 8’inci sınıf öğrencisi 13 yaşındaki Sait Kav’ı da odada başlarından silahla vurulmuş olarak buldu.

İhbar üzerine olay yerine gelen jandarma ve polis ekipleri, evde inceleme başlattı. Kiracı olarak oturdukları villada vahşice öldürülen baba ile oğullarının cesetleri Didim Devlet Hasteanesi’ne kaldırıldı.