Volkan Ballı; ‘Taraftarımız değişmez oyuncumuz’

Fenerbahçe Futbol Takımı İdari Menajeri Volkan Ballı, takımın son durumu ve cumartesi günü deplasmanda oynayacakları Ankaragücü maçıyla ilgili Kulübün resmi internet sitesine değerlendirmelerde bulundu.

Son haftalarda hem kupada hem de ligde aldığımız güzel sonuçların ve istikrarın devamı için Ankaragücü maçına ayrı bir motivasyonla çıkacağız. Bu maçta alacağımız güzel bir skor ile çarşamba günü oynayacağımız kupa maçına da moralli gideceğiz. Adı deplasman da olsa taraftarlarımızın Ankara’da 19 Mayıs Stadı’nı doldurmasını bekliyoruz ve en önemlisi her zaman olduğu gibi 12 numaralı oyuncumuz olarak gördüğümüz taraftarımızı yine yanımızda görmek istiyoruz” diye konuştu.

Fenerbahçe taraftarının takımın değişmez oyuncusu olduğunu vurgulayan

Ballı, sözlerine şöyle tamamladı: “Taraftarlarımız bize en zor günlerimizde büyük destek oldu. Onlar ile birlikte bir çok zorluğu aştık. Birçok başarıya imza attık. Şimdi başarılı olabilmemiz ve bu sezonu da şampiyon bitirmemiz için onların desteğine ihtiyaç duyuyoruz. Onlar bizim için takımın bir parçası. Bizim değişmez oyuncumuz taraftarımız, bizler her zaman bunun bilincinde olduk. Her zaman da böyle olacak.”