Woodw Allen konser biletleri bir günde tükendi

ISTANBUL - Lütfi Kirdar Kongre ve Sergi Sarayi, 29 Aralik Persembe aksami dünyaca ünlü sinema sanatçisi Woody Allen'in solisti oldugu Woody Allen and his New Orleans Jazz Band'i agirlayacak.

Bireysel emeklilik sektörünün önde gelen kurumu AK Emeklilik sponsorlugunda, Istanbul Kültür Sanat Vakfi tarafindan gerçeklestirilecek olan ve ünlü sinema sanatçisi ve yönetmen Woody Allen’in solisti oldugu “Woody Allen and his New Orleans Jazz Band” konserinin biletleri satisa çiktigi gün tükendi.

14 Kasim Pazartesi günü Biletix üzerinden satisa çikan konserin biletlerinin tümü film dünyasinin efsanevi yönetmen-oyuncusu ve en kült karakterlerinden biri olan Woody Allen’i sahnede canli görmek isteyen Istanbullu sanatseverler tarafindan 5 saat içinde satin alindi.

Lütfi Kirdar Kongre ve Sergi Sarayi’nda konser öncesinde özel konuklarina bir davet düzenleyecek olan AK Emeklilik’in Genel Müdürü Meral Ak Egemen, sponsorlukla ilgili olarak Woody Allen’in Türkiye’de verecegi ilk konserin sponsoru olmaktan gurur duyduklarini belirtti.

Geçtigimiz yil Londra, Paris, Roma, Venedik gibi sehirlerde ‘kapali gise’ konserler veren Woody Allen and his New Orleans Jazz Band; özel bir turne kapsaminda Brighton, Milano, Lizbon ve Barselona’da verecegi konserlerin ardindan Istanbul’da ilk kez bir konser verecek.

Woody Allen and his New Orleans Jazz Band

Woody Allen (klarnet)

Eddy Davis (müzik koordinatörü – banjo)

Conal Fowkes (kontrbas)

Robert Garcia (davul)

Cynthia Sayer (piyano)

Simon Wettenhall (korno)

Jerry Zigmont (trombon)

Konser ve tur programi hakkinda ayrintili bilgi edinmek için www.iksv.org, http://www.woodyallenband.com/blog/; görseller için www.iksvpress.com/woodyallen adresleri ziyaret edilebilir.