Yalın ve Nil konser verdi

Akçaylılar, Yalın ve Nil Karaibrahimgil'in parçaları ile coştu.

Konserde aşırı izdihamdan dolayı bir kişi fenalaşarak hastaneye kaldırıldı.
Balıkesir’in Edremit ilçesine bağlı Akçay beldesinde Turkcell’in gençlik kulübü gnçtrkcll’in düzenlediği 40 Derece Partileri kapsamındaki halk konserinde Yalın ve Nil Karaibrahimgil’i izlemek isteyen binlerce insan Akçay Barbaros Meydanı’ndaki konser alanına akın etti. Konserde önce Yalın sahne aldı. Yalın, söylediği parçalarla hayranlarını coşturdu.

Bu arada yaşanan izdihamdan etkilenen bir bayan fenalaşarak görevliler tarafından ambulansa kaldırıldı. Solunum yetmezliği çeken bayana ambulansta oksijen verilmek istendi. Tedavi yetersiz kalınca sözkonusu bayan ambulansla hastaneye kaldırıldı.

Son günlerin popüler ismi Yalın, şarkılarını bitirdikten sonra sahneyi Nil Karaibrahimgil’in alması beklenirken dakikalar geçmek bilmedi. Beklemeye tahammül edemeyen sevenleri, sanatçıyı ıslıkla protesto etti. Nil Karaibrahimgil’in sahneye geç de olsa çıktığında yer yerinden oynadı. Genç sanatçıyı görebilmek için bayrak direklerine ve Atatürk heykelinin üzerine çıkan hayranları ilginç görüntüler oluşturdu.

Öte yandan sanatçıları, protokol ise Akçay Polis Karakolunun bahçesinde izledi.