Yanlış adamı kaçırıp vücudunda sigara söndürdüler

Adana'da, adres sorma bahanesiyle bir kişiyi kaçıran 5 saldırgan yüzünü şişe parçasıyla çizip, vücudunda sigara söndürdü.

Alınan bilgiye göre, olay, Saydam Caddesi Kasaplar Çarşısı yanında yaşandı. Duran Parlak (26) yolda yürürken kendisine yaklaşan özel otomobildeki bir kadın, “Vakıflar Sarayı nerede?” diye sordu. Parlak, “Az ileride” diye cevap verdikten sonra aracın arka kapısını açan iki kişi Parlak’ı kollarından sürükleyip otomobilin içine aldı.

Başına çuval geçirdikleri Duran Parlak’ı tarlaya götüren 5 kişi burada, kafasında şişe kırıp yüzünü kesti ve yanan sigarayı vücudunda söndürdü. Sürekli olarak Parlak’ı “Konuş lan” diye uyaran 5 saldırgan Parlak’ın “Ne konuşayım?” demesine de sinirlendi. Bu sırada gelen bir telefon ise Parlak’ın yanlışlıkla kaçırıldığını günyüzüne çıkardı.

Akşam eve gideceği sırada tanımadığı kişilerce kaçırılıp işkence yapılan Duran Parlak’ın kaçırılacak kişi olmadığını öğrenen 5 saldırgan daha sonra Parlak’ı yeniden otomobile bindirip Seyhan Oteli civarında indirirdi.

Parlak polise verdiği ifadede, kaçıran kişilerin kendisini otomobilden aşağı indirirken, “Kusura bakma evlat, seni yanlışlıkla kaçırdık, pisi pisine gittin” diyerek otomobilden indirdiklerini söyledi.

Polis, 5 saldırganın yakalanması için çalışma başlattı.