Yatakta basılan hemşire intihar etti!

Hemşire Ayşe Ataoğlu ilişkiyi girdiği sırada basılınca, bulundukları 8'inci katın penceresinden atlayıp yaşamına son verdi.

Mersin’de özel bir hastanede görevli hemşire 22 yaşındaki Ayşegül Ataşoğlu, aynı hastanede ambulans şoförü olarak görev yapan evli ve bir çocuk babası 24 yaşındaki Fırat Tarı ile ilişkiyi girdiği sırada basılınca, bulundukları 8’inci katın penceresinden atlayıp yaşamına son verdi.
Olay, saat 01.00 sıralarında merkez Mezitli İlçesi Merkez Mahallesi 2058 Sokak’taki Dizgül Sitesi’nde meydana geldi.

İddiaya göre, özel bir hastanede çalışan hemşire Ayşegül Ataşoğlu, bir süredir gizli aşk yaşadığı öne sürülen aynı hastanede ambulans şoförlüğü yapan Fırat Tarı’nın 8’inci kattaki dairesine geldi. İki sevgili burada ilişikiye girerken, bir süre sonra eve Fırat Tarı’nın babası Mehmet Tarı ile annesi Elif Tarı geldi. Sevgilisiyle basılan Fırat Tarı, anne ve babasıyla tartışmaya başladı. Anne Elif Tarı, oğlundan evdeki durumu açıklamasını isterken, tartışmalars sırasında sinir krizi geçiren hemşire Ayşegül Ataşoğlu, 8’inci katın penceresinden kendini boşluğa bıraktı. Sitenin bahçesine çakılan Ayşe Ataşoğlu, olay yerinde öldü.İhbar üzerine olay yerine gelen polis ekipleri, evde inceleme yaparken, ambulans şoförü Fırat Tarı ile anne ve babasını gözaltına aldı. Hemşire Ayşegül Ataşoğlu’nun cesedi Cumhuriyet Savcısı’nın yaptığı incelemenin ardından otopsi için Mersin Devlet Hastanesi Morgu’na kaldırıldı.

Ambulans şoförü Fırat Tarı’nın eşinin, çocuğuyla birlikte bir süredir Hollanda’da bulunduğu öğrenildi.