Yaz okulunda eğlenerek öğreniyorlar

Erkan Koleji Yaz Okulu ile tatil dolu dolu geçiyor.

Öğrencileri akademik eğitimin yanı sıra sosyal, kültürel, sanatsal ve sportif aktivitelerle geleceğe hazırlayan Erkan Koleji'nde yaz okulu, keyif ve eğlence dolu bir programla doludizgin devam ediyor.

2016-2017 eğitim-öğretim yılının sona ermesinin ardından 12 Haziran’da başlayan yaz okulunda ilk dönem 30 Haziran’da sona erdi. Yüzme, tenis, basketbol, voleybol, temel jimnastik, İngilizce, drama, dans, satranç, görsel sanatlar ve zeka oyunları programlarını kapsayan yaz okulunda 5 Temmuz’da başlayan ikinci dönem ise yoğun katılım ve birbirinden eğlenceli aktivitelerle sürüyor.

Erkan Sports Life’ın yüksek standartlara sahip havuz ve spor salonlarında günlerini dolu dolu geçiren öğrenciler, bir yandan  hayatları boyunca faydalanabilecekleri bilgi, beceri ve deneyimlere sahip olurken, diğer yandan yoğun ders temposu ile geçen 2016-2017 eğitim-öğretim yılının yorgunluğunu atıyorlar.

Erkan Kolejinin 6-15 yaş arası öğrencilerin katılımıyla gerçekleşen eğlence dolu yaz okulu, 25 Temmuz’a kadar devam edecek.