Yeni yılı böyle karşıladılar

Kurban Bayramı ile yılbaşı aynı güne denk gelince İstanbul'da gece hayatı durgun geçti.

İstanbul’da gece hayatı durgun geçti. Sosyete ve sanat dünyası bayram tatilini yurtdışında veya güney bölgelerinde geçirmeyi tercih etti. Sanat müziği sanatçılarının aksine genç popçular yeni yıla İstanbul’da girdi. Yılın ilk sürprizi ise Ajda’nın ex aşkının Aylin Livaneli ile görüntülenmesi oldu

ESKİ SEVGİLİ İLE DANS

BayramIn ilk günü ve yeni yıl gecesi, türkücü Alişan Bolu Koru Otel’de sahne aldı. Alişan’ı yeni yıl gecesinde Erbil ailesi yalnız bırakmadı. Eski sevgilisi Sezin Erbil’in de kendisini dinlemeye geldiği Alişan, gecede eski sevgilisi ile dans etti. Birlikte olduğu dönem boyunca Erbil ile basına görüntü vermemeye dikkat eden Alişan’ın bu tavrı şaşkınlık yarattı. Alişan’ı, Mehmet Ali-Tuğba Erbil çifti de dinledi.

ÇOCUKLARI CAN’I YALNIZ BIRAKMADI

Sİbel Can, Antalya’daki sahnesinde çocuklarıyla 2007’ye ‘merhaba’ dedi. Engincan, Melisa ve Emir yılın ilk saniyelerinde annelerinin yanındaydı. Tatilciler kırmızı elbisesiyle göz kamaştıran Can’ı cep telefonu ile görüntülemek için birbirleriyle yarıştı.

2007’YE DANSÖZLE GİRDİ

Yenİ yıla Hilton Convention Center’da sahnede giren Serdar Ortaç, ‘Dansöz’ şarkısı ile 2007 yılına ‘merhaba’ dedi. Dansöz yerine dansçılarla sahne alan Serdar Ortaç, 93 yılından bugüne kadar olan şarkılarını hayranları için söyledi.

NÜKHET 2006’YA LANET OKUDU

Antalya Belek Xanadu Otel’de sahne alan Nükhet Duru, şarkıları ile gönüllere, şıklığı ve seksi kıyafeti ile de gözlere hitap etti. Sevilen şarkılarını seslendiren Duru, eski yıla lanet okuyarak 2007’ye girdi. 2006 yılını hayatından silmek istediğini söyleyen Duru 2007’den bol bol mutluluk diledi.

GÖZLER YİNE EDA’DAYDI

Nurettİn Hasman’ın sevgilisi Eda Taşpınar da geceyi Nişantaşı’nda bulunan Tuus Restaurant’ta geçirenler arasındaydı. Cemiyet hayatının en şık kadınları listesinde ilk sıralarda yer alan Eda Taşpınar, sıradışı kıyafetiyle ilgi odağı oldu.

SEVGİLİSİNİ ELİYLE BIRAKTI

Reha Muhtar Etiler Keops Bar’da sahne alan sevgilisi Gülşen’i kendi elleriyle mekana getirdi. Gülşen’i bıraktıktan sonra sevgilisinin sahnesini bitmesini beklemeden mekandan ayrılan Muhtar, gazetecilerin görüntü almasına sinirlendi.

NOEL BABA ŞAHAN

komedyen Şahan Gökbakar, yeni yıla Cahide Bar’da girdi. Noel Baba şapkası takan Gökbakar, gece boyunca yaptığı esprileri ile arkadaşlarını güldürdü.

KEDİ KIZ HANDE

Hande Yener, yeni yıla Ortaköy House Cafe’de konser vererek girdi. Kedi kadın kostümüyle sahne alan sanatçı, 2007’yi sahnede sevgilisi Kadir Doğulu’yu öperek kutladı.