Yerel medya Cihan TV Network’ün 10. yılında buluşuyor

yerel televizyonlara ulusal kalitede canlı haber bültenleri ile tematik programlar hazırlayıp sunan Cihan TV Network, 10. yıl dönümünü 50'ye yakın yerel televizyon yöneticisiyle birlikte kutluyor.

yerel televizyonlara ulusal kalitede canlı haber bültenleri ile tematik programlar hazırlayıp sunan Cihan TV Network, 10. yıl dönümünü 50’ye yakın yerel televizyon yöneticisiyle birlikte kutluyor. Cihan Haber Ajansı merkez binasındaki 10. yıl resepsiyonu, sektörün önde gelen temsilcilerinin yanı sıra Ulaştırma Denizcilik ve Haberleşme Bakanı Binali Yıldırım’ın katılımıyla İstikbal Salonu’nda gerçekleştirilecek.

Anadolu’da Sabah programıyla 2003 yılında yayın hayatına başlayan Cihan TV Network, 10. yılı geride bıraktı. Günde 1 program ve 28 yerel kanal ile yayın hayatına ‘merhaba’ diyen Cihan TV Network projesi, 10. yılında 94 bölgesel ve yerel televizyon kanalına 17 saatlik canlı yayın hizmeti sunuyor.

Doğru, hızlı, objektif habercilik anlayışını ajans metinlerinden televizyon haberciliğine dönüştüren Cihan Haber Ajansı’nın Türkiye’de alanında ilk olma özelliği taşıyan Cihan TV Network projesi, yerel kanallara kaliteli programlar sağlarken, reklam verenlere de Anadolu’ya en hızlı şekilde ulaşma fırsatı sunuyor.

Cihan Haber Ajansı, Cihan TV Network projesi ile Türkiye’de 94 yerel televizyon kanalına profesyonel anlamda haber ve program desteği veriyor. Proje sayesinde Cihan TV Network üyesi kanallar, programları izleyicilerine kendi logoları ile ulaştırıyor.

Cihan TV Network projesine üye yerel televizyon kanalları, dünyada ve Türkiye’de gelişen olaylar izleyicisine ulaştırıyor. Ulusal standart ve kaliteye sahip stüdyolarda hazırlanan programlar, profesyonel kadrolar tarafından hazırlanıp canlı yayınlanıyor. Canlı haber programlarının yanı sıra sosyal, kültürel ve çocuk programlarının yer aldığı paket programlarda proje aracılığıyla kanallara ve izleyicilere ulaştırılıyor.