Yesilova Esnaf ve Sanatkarlar Odasi baskanligina Yildirim seçildi

Yesilova Esnaf ve Sanatkarlar Odasi baskanligina Esref Yildirim seçildi.

Seçim öncesi odanin genel baskan yardimciligini görevinde bulundugunu hatirlatan Yildirim, esnafin daha çok kazanmasinin ancak kaliteli hizmetle mümkün olacagini belirterek, “Esnafimiza yönelik kurs ve seminerler düzenleyip, daha iyi hizmetin yöntemlerini arastiracagiz.” dedi.

Baskan Yildirim, ilçe sinirlari içerisindeki Salda Gölü’nün turizm bakimindan çok önemli oldugunu fakat yeterince reklaminin yapilamadigini açikladi. Bu alani turizme kazandirmanin esnaf açisindan önemli bir geçim kaynagi olacaginin ifade eden Yildirim, “Kültürel degerlerimizi de dogal güzelliklerle birlestirdigimiz zaman esnafimizin yüzü gülecektir. Tabi turist gelmesi yabanci dil, daha yüksek seviyeli egitim, dünya standartlarinda hizmetin sunulmasini gerektirir. Bunun için elimizden geleni yapacagiz.” diye konustu.

Yeni alinan 3 bin 300 metrekarelik alana yeni bir sanayi sitesi kurulacagini bildiren Yildirim, yaptiklari hizmetleri de söyle anlatti: “Kendi üyelerimizin disinda tarim Bag-Kur’u için basvuranlara dahi evrak düzenliyoruz. Üyelerimizin 3 aylik muhasebesini yalnizca 20 YTL’ye tutuyoruz. Usta ve çikaklara teorik ve pratik dersler veriyoruz. Ayrica ilçemizde olmayan ve halkimiz için büyük sikinti doguran Bag-Kur irtibat bürosunun kazandirilmasi için çalisma yapiyoruz.” dedi.