Yilan ve ates jonjür danslari ile gösteri yapiyor

HATAY - Izmir'den Hatay'in Iskenderun ilçesine gelen ve 3 yila yakin bir zamandir yilan ve ates jonjür danslari ile gösteri yapan Melisa Cerit, yilanlarin kafasini agzina alarak görenleri hayrete düsürüyor.

Iskenderun’a gösteri yapmaya geldiklerini belirten Melisa Cerit ve Yardimcisi Bülent Gülsahin, boyunlarindaki yilanlarla görüntü ve fotograf çekmekisteyen basin mensuplarina heyecanli anlar yasatti.

Güney Afrika ve Avusturya’dan gelen boga yilani ile piton yilani ile adeta sarmas dolas olan Melisa Cerit, genç olmasina ragmen, yilanlarla kurdugu dostluk ise görenleri hayrete düsürüyor.

Yilanlara buse kondurarak öpen, boynuna olan dolayan hatta agzina kadar alan Melisa görüntü alan basin mensuplarina dahi heyecanli anlar yasatti.

Izmir’den geldigini belirten Melisa Cerit, yilanlari çok sevdigini belirtiyor. Ilk önceleri yilanlardan çekinen basin mensuplarinin boynuna yilanlari dolayan Melisa Cerit, yilanlarin zararsiz olmasina ragmen ürpertici oldugunu söylüyor ancak, kendisinin hiç bir zaman yilanlardan korkmadigini da ifade ediyor.