Yıldırım Belediyesi’nden kardeş ilçe Pazaryeri’ne asfalt desteği

Yıldırım Belediyesi, kardeş belediyesi Bilecik'in Pazaryeri ilçesine de yardım elini uzattı.

Yıldırım Belediyesi, kardeş belediyesi Bilecik’in Pazaryeri ilçesine de yardım elini uzattı. Pazaryeri ilçesindeki 4 bin tonluk asfalt çalışması kısa sürede tamamlandı.

Pazaryeri Belediye Başkanı Muzaffer Yalçın ile AK Parti Pazaryeri İlçe Başkanı Muhsin Turan, Yıldırım Belediye Başkanı Özgen Keskin ve AK Parti Yıldırım İlçe Başkanı Hüdayi Yazıcı’ya teşekkür ziyaretinde bulundu.

Pazaryeri ilçe merkezinde yapılan asfalt çalışmasından dolayı mutluluk duyduklarını belirten Pazaryeri Belediye Başkanı Yalçın, “Türkiye’ye örnek olan Yıldırım ile kardeş olmaktan gurur duyuyoruz. Kısa sürede tamamlanan 4 bin tonluk asfalt desteğinden dolayı teşekkür ediyoruz.” dedi.

Yıldırım Belediye Başkanı Özgen Keskin ise ülkeler, şehirler ve ilçeler arasındaki kardeşliğin büyük önem taşıdığını belirterek, “Amacımız, Pazaryeri İlçesi’nin de Yıldırım ilçesi gibi her gün gelişerek yenilenmesini sağlamak. Fikirlerin yanı sıra proje konusunda da paylaşımlarımızın artması her iki ilçeye de büyük kazanç olacaktır.” diye konuştu.

AK Parti Yıldırım İlçe Başkanı Hüdayi Yazıcı da konuklara Rabia işaretinin yer aldığı kaşkol ile bayrak dağıttı.