‘Yoğun bir tanıtım atağına geçeceğiz’

AK Parti Karşıyaka İlçe Başkanlığı'nın bayramlaşma töreni ilçe merkezinde düzenlendi.

İzmir İl Başkanı Ali Aşlık, Kurban Bayramı ziyaretlerine yoğun şekilde devam ettiklerini belirtti. Aşlık, ”Bayramın birinci gününden itibaren her gün dört ilçede teşkilatlarımız ve sivil toplum kuruluşlarını ziyaret ederek yoğun bir bayram trafiği yaşıyoruz.” dedi.
Bayramlaşma töreninde bir konuşma yapan İl Başkanı Aşlık, 2007 yılında çok yoğun bir çalışma temposu içine gireceklerini söyledi. Aşlık, ”Bu yıl özellikle tanıtım faaliyetlerine büyük önem vereceğiz. Hükümetimizin başarılı icraatlarıyla ilgili olarak genel merkezimizin hazırlattığı tanıtım filmlerini, kuracağımız ekiplerle mahalle mahalle, apartman apartman dağıtacağız.” diye konuştu.

Kurban Bayramı’nda her gün dört ilçeyi dolaştığını ifade eden Aşlık, birinci ve ikinci gün sekiz ilçe gezdiğini, üçüncü günse Buca, Karşıyaka, Bornova ve Çiğli’yi ziyaret ederek parti teşkilatlarıyla ve sivil toplum kuruluşlarıyla bayramlaştığını aktardı.

AK Parti Karşıyaka İlçe Başkanı Mikail Bilici ise Anadolu Caddesi’nin üst kısımlarındaki mahallelerde çok güçlü olduklarını, daha zayıf oldukları Bostanlı ve Karşıyaka merkez mahallelerindeki teşkilatlanmayı da yüzde 70 oranında tamamladıklarını kaydetti. Bilici, ”Karşıyaka’da CHP’nin önüne geçmeyi planlıyoruz. Kadın kollarımızda ekipler oluşturduk. Genel merkezden gelen eğitim, sağlık, sosyal güvenlik ve ve sosyal yardımlarla ilgili tanıtım filmlerini merkez mahallelerde dağıtmaya başladık.” dedi.

Konuşmaların ardından partililer birbirleriyle bayramlaştı.