YOSİAD’dan Başkan Başer’e ziyaret

İstanbul'da faaliyetini sürdüren Yozgat Sanayici ve İşadamları Derneği (YOSİAD) Başkan Yardımcısı Mimar Savaş Ercan, beraberinde Yozgat Kraft Torba A.

İstanbul’da faaliyetini sürdüren Yozgat Sanayici ve İşadamları Derneği (YOSİAD) Başkan Yardımcısı Mimar Savaş Ercan, beraberinde Yozgat Kraft Torba A.Ş. Genel Müdürü Recep Şakı, Yozgat Belediye Başkanı Yusuf Başer’i makamında ziyaret etti.

Savaş Ercan, ziyarete ilişkin yaptığı açıklamada Yozgat’taki kamu yatırımını yerinde görmek ve inşaat alanlarını incelemek üzere geldiklerini söyledi. Ercan, “İlimizin gelişmesi ve kalkınması adına güzel yatırımlar güzel himzetler yapılmaktadır. Bizde bu anlamda Yozgat’ımızı ziyaret ederek kamu yatırımları kapsamında devam eden inşaat alanlarını inceledik. Bizde bu anlamda ilimize ne gibi katkıda bulunabiliriz bunun araştırmasını yaptık. Başkanımızla bu anlamda fikir alışverişinde bulunduk.” dedi.

Başkan Başer’de ziyaretlerinden dolayı Savaş Ercan ve Recep Şakı’ya teşekkür ederek, “İstanbul’da faaliyetini sürdüren Yozgatlı işadamlarımızla zaman zaman istişare ediyoruz. Ortak çabamız hep ilimize daha güzel ne gibi hizmetler yapabiliriz bunun arayışı içindeyiz. İstanbul’da onlarca iş adamımız var kendileriyle görüşmelerimiz devam ediyor.Önümüzdeki zaman dilimi içerisinde Yozgat için büyük yatırımlar yapacaklar.” diye konuştu.