”Yuvama döndüğüm için mutluyum”

Beşiktaş'ta antrenörlük görevine başlayan ve bugün 2. yarı hazırlıkları için takımla birlikte çalışmaya başlayan Tayfur Havutçu, çok mutlu olduğunu söyledi.

Antrenman sonrasında basın mensuplarının sorularını cevaplandıran ve sözlerine, ”Yuvama döndüğüm için mutluyum” diyerek başlayan Tayfur Havutçu, kendisi için heyecanlı bir gün olduğunu kaydederek, ”Futbolcu olarak bırakmıştım antrenör olarak geri döndüm. Yuvama döndüğüm için mutluyum. İlk antrenörlüğümün burada olması nedeniyle de ayrıca mutluyum” dedi.

Hedefinin Beşiktaş’ın başarısı için elinden gelenin en iyisini yapmak olduğunu belirten Havutçu, ”Böyle bir teklif gelince faydalı olacağıma inandığım için teklifi kabul ettim. İnşallah 2007’de başarıyı hep birlikte yakalarız. Takımda beraber oynadığım arkadaşlarımda var. Ayrıca yeni genç arkadaşlarımız da var. Birbirimizi çok iyi tanıyoruz. Bu

yüzden herkes görevini layıkıyla yerine getirecektir. Amacım Beşiktaş’a faydalı olmak. Hocaya yardımcı olmak, hocayla arkadaşlar arasında köprü kurmak. Hocayı iyi tanıyorum. O yüzden başarılı olacağıma inanıyorum” diye konuştu.