Zafer Meydanı Başbakan Erdoğan’ın mitingi için yeniden düzenleniyor

AK Parti Genel Başkanı ve Başbakan Recep Tayyip Erdoğan'ın genel seçimler kapsamında 22 Nisan'da miting yapacağı Gümüşhane'de hazırlıklar son hızıyla sürüyor.

AK Parti Genel Başkanı ve Başbakan Recep Tayyip Erdoğan’ın genel seçimler kapsamında 22 Nisan’da miting yapacağı Gümüşhane’de hazırlıklar son hızıyla sürüyor.
Başbakan Erdoğan’ın 22 Nisan Cuma günü saat 17.00’de miting yapacağı Zafer Meydanı’ndaki alanın zemininde düzenleme çalışmaları yapılıyor. Yetkililer alandaki çalışmaların miting saatine kadar yetiştirilmesi için aralıksız çalıştıklarını söyledi.
    AK Parti Gümüşhane İl Başkanı Ercan Çimen, miting alanındaki çalışmaları yerinde inceledi.
    Çimen, miting alanının düzenlenmesinin yanı sıra yol güzergâh çalışmaları, bayrak ve balonlar ile şehrin süslenmesi adına teşkilat olarak büyük bir özenle çalıştıklarını vurguladı. Başbakanın yapacağı mitingin ardından Gümüşhane’de bir dizi açılışlara da katılacağını ifade eden Çimen, miting programının iyi geçmesini ve havanın da iyi olmasını temenni etti.
Gümüşhane Zafer Meydanı’ndaki miting alanının hazır hale getirilmesi için yoğun bir çaba sarf edildiği çalışmalarda, şehrin her yeri AK Parti afişleri ve balonlarla donatıldı.