Zico: Artık stajyer değilim

Zico, kendisini "stajyer hoca" olarak görenlerin artık bu fikrini değiştirdiğini söyledi.

Fenerbahçe Teknik Direktörü, “Hergün birşeyler öğreniyorsunuz. Ben de sürekli öğreniyorum” dedi. Brezilyalı teknik adam, Fenerbahçe’de olabilmekten dolayı çok mutlu olduğunu kaydetti..

ARTIK SATAJYER DEĞİLİM

Zico maç sonunda Star Tv canlı yayınında şunları söyledi;

“Çok iyi bir mücadele ortaya koyduk. Bugün farklı bir skor olsaydı adaletsiz olurdu. Maçın başlarında biraz zorlanmış olsak da sonradan takımımız toparlandı ve hakettiğimiz skoru alarak kazandık.”

“Ben şu anda bu güzel anları yaşayabilmek, takımımla birlikte olabilmek ve Fenerbahçe’de olabilmekten dolayı çok mutluyum. Fenerbahçe çok köklü bir takım ve çok önemli hocaları olmuş bir takım. Ben zor bir dönemde göreve geldim. 100. Yıl çok önemliydi. Ben de bu dönemde başarılı olabildiysem, başarılı olabiliyorsam çok mutluyum.”

“Ben iyimser bir insanım. Olaylara her zaman iyi bakmayı seviyorum. Biliyorum hakkımda olumsuz yorumlar yapanlar vardı. Umuyorum artık ben de onların gözünde stajyer değilimdir. Umuyorum onların fikirleri değişmiştir. Hergün birşeyler öğreniyorsunuz. Ben de sürekli öğreniyorum. Umarım hakkımda stajyer olarak düşünenler de fikirlerini değiştirmişlerdir.”

“Şu anda rakibin kim olacağını düşünemiyorum. Sadece tur atlamış olmanın keyfini yaşamak istiyoruz.”